GBELANY

Svadobné video

Svadba je bezpochyby o krásnych emóciách, o radosti, o šťastí, ale aj o stretnutí rodiny a priateľov. Na mojich videách sa túto podstatu snažím zachytiť už dlhé roky. 

Keďže natáčam väčšinou celý deň od príprav po začepčenie, tak mám množstvo materiálu na strih. Ani zďaleka sa však všetko nezmestí do krátkeho klipu, preto robím aj dlhší film, ktorý je strihaný podobne ako klip. Krátky a dynamický. 

Vďaka dlhšiemu filmu tak môžete kedykoľvek svoju dlho plánovanú svadbu prežiť od rána do “rána”.

 

Ešte stále váhate, či sa video oplatí? Prečítajte si článok od nevesty Danielky:

https://mojasvadba.zoznam.sk/rozhovor-s-nevestou-dankou/?fbclid=IwAR1gh_P6qLbMsjV19WVp0SlSX6S7HklBwT_Uko7n2ePwCbpeboL-4EzokMY

Kvalitný zvuk z kostola vo filme je samozrejmosť.

Na odovzdanie používam kvalitné USB kľúče v drevennej krabičke. Váš klip si môžete pohodlne hodiť na facebook vďaka univerzálnemu formátu videa.

V rámci videa tiež môžete mať same day edit video – to znamená prvý krátky klip môžete mať už na svadbe. Áno čítate dobre, okolo polnoci je pripravený prvý krátky zostrih. Nie je to plnohodnotné spracovanie videa, skôr ide o doplnkovú službu – ako prekvapenie pre Vašich hostí, uvidia tak unikátne zábery s príprav a zažijú pohľad z prvej rady napr v kostole. Bodkou vo

videu bývajú vačšinou tanečné kreácie vašich priateľov. Posúďte sami:

 

Máte otázky? Pýtajte sa čokoľvek, veď svadbu máte asi 1.krát 🙂


Get a Quote

Svadobné foto

Svadobné foto je voliteľná doplnková služba k videu, pokiaľ už máte

vybraného svojho fotografa tieto riadky nie sú pre Vás, no vždy je dobré vyberať si podľa toho, ako sa Vám páčia fotky. Každý ma iný štýl fotenia, iný štýl úprav a tak je dôležité, aby ste sa vedeli s fotkami stotožniť.

Svadobné foto sme pridali do portfólia na základe mnohých požiadaviek a keďže si uvedomujem, že je fajn mať všetko pokope, dá sa fotograf vybaviť už aj u nás. 

 

 


Get a Quote

 

Retro fotobúdka

Príjemné a hlavne zábavné spestrenie svadobnej hostiny je fotobúdka. My máme jedinečný originál – retrobúdka. Konkurencia ponúka veľké, ťažké a nevzhľadné riešenia, avšak naša je vďaka vlastnoručnej výrobe unikátna a zapadne do každého interiéru – kdekoľvek a kedykoľvek.

Zistite viac na našom webe:

www.retrobudka.sk

Retrobúdka je volitelná služba k videu, alebo vrámci balíka video/foto/fotobúdka/auto

Get a Quote

Svadobné auto

Užite si svoj deň a doprajte si aj luxusné auto. Biely range rover je na svadbu ako stvorený! Šoféruje ho sám kamereman (Videoslav), vďaka tomu bude stále s vami, čo je pohodlné aj pre Vás.